Moje filosofie

Vítejte, jmenuji se Gabriela Mádrová

Uvědomělý přístup k jídlu

Myslím si, že v dnešní době, která je specifická polotovarovými výrobky, je uvědomělý přístup k jídlu a přípravě potravin zcela zásadní. Aby se z člověka, který je vědomý jedlík s nadváhou, stal člověk s vyváženou hmotností, je důležité, aby prvotní změna nastala v jeho myšlení. Jedení vědomě,  znamená jíst s vědomím, že vím co jím, proč to jím, odkud to jídlo pochází a jak se budu cítit poté, co dané jídlo sním.

Jíst vědomě nám umožňuje vytvořit správnou rovnováhu mezi zdravými a nezdravými potravinami. Je důležité, naslouchat našemu tělu, které nám dokáže “říct”, co je pro něj důležité a mnohdy nezbytné.

Jídlo
50
Vaření
35
Životní styl
75

Zelený čaj a hubnutí

Zelený čaj má řadu příznivých účinků na lidský organizmus. Ale věděli jste, že pití zeleného čaje má vliv na metabolismus?

Přečtěte si více

Moje filosofie

Ráda pomáhám lidem v oblasti výživového poradenství. Vím, co musíte udělat, aby jste se cítili lépe, byli spokojeni se svým tělem nebo případně zlepšili svůj zdravotní stav. Potřebujete praktické rady a někoho kdo Vám pomůže zjistit, co Vaše jedinečné tělo potřebuje k tomu, aby se cítilo dobře. V naší nutriční poradně se dozvíte, jak se správně stravovat, jak změnit Vaše stravovací návyky, jak změnit Váš životní styl.